Twitter Beğeni ve Retweet Hilesi Yapma

Twitterda hesabınıza bir şey olmadan nasıl retweet ve beğeni yapabileceğinizi anlatacağım. Bunun için öncelikle fake bir hesap açacağız.

1) Twitterın sitesine girip kaydol diyoruz.

2) İsim yazan yere ad ve soyadmış gibi boşluklu sallama isim yazın. Telefon isteyen kısmın altındaki linke tıklayarak eposta kullan deyin. Eposta kısmında bakılan düzen @ işaretinden önce rastgele harfler gelmesi @ işaretinden sonra bir şey gelmesi ve en sonunda .com olmasıdır. Bu tanıma uyan her şey eposta olarak sallanabilir. Örnek olarak :

3) İleriye tıklıyoruz ve kaydol diyoruz. Bizden şifre istiyor en az 6 karakter uzunluğunda basit şifre giriyoruz ve ileri diyoruz. Karşımıza çıkan her şeye sağ üstten şimdilik geç deyip bitiriyoruz.

NOT: Yukarıda email onayı isteyecek bizim için önemli değil o.

4) Profil oluşturmalıyız. Sitelerde sıkıntı olmaması için. Profile girip Kapak resmi, profil resmi, en az bir satır bio, konum, doğum tarihi ekliyoruz. Bunlarda sallama olabilir.

5) Kendi profilimize girip beğenisini yada retweetini arttırmak istediğimiz tweeti retweetliyoruz.

Bundan sonrası sitelere girip beğeni yada retweet yaptırtmak olacak. Sizin için siteler buldum. Aşağıdaki sitelerden işlem yapabilirsiniz.

1.Site için Tıklayın

2.Site için Tıklayın

3.Site için Tıklayın

4.Site için Tıklayın

NOT: Bu işlemden sonra fake hesap kapanacaktır. Bir sonraki işlemde yine bu yöntemle hızlıca açıp beğeni yada retweet yapabilirsiniz.

NOT: Twitter bunun için mailde kod zorunluluğu getirmiştir. Bu işlem için öncelikle sahte bir mail hesabı oluşturmanız gerekiyor.

Furkan Aktaş

Bilgisayar Mühendisiyim. Microsoft MCSA Web Applications Sertifikasına Sahibim. Aktif iş hayatımda Full Stack .Net Developer olarak çalışmaktayım.

2 thoughts on “Twitter Beğeni ve Retweet Hilesi Yapma

 • Ocak 2, 2020 tarihinde, saat 7:14 am
  Permalink

  e posta onay kodu istiyor patladık başkan

  Yanıtla
  • Ocak 2, 2020 tarihinde, saat 11:43 am
   Permalink

   Maalesef herkes bu şekilde işlem yapınca onlarda güvenlik önemli olarak onay kodu işlemini devreye aldılar 🙂

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir